Komputery

Prowadzimy sprzedaż komputerów stacjonarnych i laptopów, ale oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment akcesoriów komputerowych. Nasze oferty dopasowujemy do wymagań indywidualnych klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź Nasz sklep, lub zadzwoń. 

Masz problem z komputerem? Przestał działać lub znacząco zwolnił?  Przyjdź do slasher.pl, a postaramy się Ci pomóc. Dzięki dobremu zapleczu serwisowemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom profesjonalną pomoc w zakresie serwisu, naprawy sprzętu, instalacji i konfiguracji oprogramowania, usuwania wirusów itp. 

Czytaj więcej...

Kasy fiskalne

Oferujemy Państwu usługi instalacji i konfiguracji urządzeń fiskalnych. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo drukarki i kasy fiskalne firmy Farex w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej...

Monitoring i kamery - Chełm

Oferujemy usługi montażu i serwisu systemów monitoringu. Monitoring to skuteczny sposób zabezpieczenia domu lub firmy przed ewentualnym włamaniem, napadem lub kradzieżą. To skuteczny sposób zabezpieczania mienia i osób. Oferujemy usługi montażu i serwisu systemów monitoringu. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz więcej informacji.

Czytaj więcej...